نقشه های اتوکد ویلا گیلاردی اثر لوییس باراکان در مکزیک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل AutoCAD (اتوکد) ارائه میگردد

نقشه های اتوکد ویلا گیلاردی اثر لوییس باراکان در مکزیک دارای 1 فایل می باشد و دارای تنظیمات کامل در AutoCAD می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل AutoCAD (اتو کد) نقشه های اتوکد ویلا گیلاردی اثر لوییس باراکان در مکزیک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

نقشه های اتوکد ویلا گیلاردی اثر لوییس باراکان در مکزیک

شامل پلان نما و برش طبق تصاویر نمونه

پلان ویلا گیلاردی
نمای ویلا گیلاردی
برش ویلا گیلاردی
معماری ویلا گیلاردی
نمونه اثار ماندگار
 

لویس باراگان یکی از معماران مکزیکی مطرح در قرن بیستم می‌باشد. شهرت او از جهت بهره‌گیری مناسب از روشنایی و رنگ در سبک‌های بین‌المللی در خلق طراحی نوین مکزیکی می‌باشد. هرچند غیرمنتظره نبود هنگامی که در سال 1975 جهت مشارکت آثار او در استادیو شهر مکزیک برای موزه هنرمدرن در نیویورک دعوت به عمل آمد. از آن پس توجه باراگان برای مشارکت خارج از آثار هنری مکزیک کم رنگ گردید به طوریکه معمولاً دعوت‌ها از او بدون باغ می‌ماند. زیبایی و اصیل بودن ساختمان و اثرهای باراگان مانند اثر Tllpan Convent و Torri Satélite در مکزیک او را به افسانه ای در میان پیروانش تبدیل نمود. چند سال بعد از 1973 او برنده جایزه معماری پریتزکر که به نوعی جایزه نوبل معماری می‌باشد نائل گردید. باراگان در حال حاضر به عنوان یکی از معروف‌ترین و مهم‌ترین معماران قرن 20 می‌باشد طرح‌های او بازنگری گردیده و به نوعی طراحی شهری را تحت تأثیر قرار داده‌است. به عنوان یکی از برندگان موفق جایزه نوبل پس از طراحانی چون Tadao Ando و Frank Gehry از موفق‌ترین افراد در خلق نوعی معماری مدرنیته از ترکیب رنگ و تحرک در معماری اصیل مکزیک شده‌است. باراگان در شهر Guadalajara مکزیک در سال 1902 متولد شد. به عنوان یک دانشجوی رشته مهندسی او جذب شگفتی‌های معماری گردید و هنگامی که در خانواده ثروتمندی که محافظه کار جهت سفر به اروپا فرستاده بوده‌اند ایده‌های معماری نوین مکزیک در او شکل گرفت. در طول سفر او در ساختمان Exposition des Arts پاریس که توسط Art Déco خلق شده بود باراگان تحت تأثیر اثر ایشان قرار گرفت. اما خانه اولی که او طراحی نموده بود به‌طور اساسی پیرو سبک سنتی بود. اما در سفر بعدی در اوایل 1930 موقعی که او با افراد چون Jose Clemente در نیویورک آشنا گردید. آثار او توسعه یافت؛ و به سوی طراحی نوین پیش رفت. باراگان سبک بین‌المللی را به سبک هیجان انگیز و متحرک و احساسی مکزیکی با افزودن رنگ‌های روشن و جلوه‌هایی از طبیعت تبدیل نمود.


لینک کمکی