پاورپوینت بررسی و احیای کوره سنتی چوب. BingDing furn Wood در Jingdezhen توسط معماران AZL

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت بررسی و احیای کوره سنتی چوب. BingDing furn Wood در Jingdezhen توسط معماران AZL :

پاورپوینت بررسی و احیای کوره سنتی چوب. BingDing furn Wood در Jingdezhen توسط معماران AZL

این ساختمان در دهکده Qiancheng Fuliang در Jingdezhen , پایتخت چینی چین واقع شده است , نوسازی کوره چوب چوبی که توسط معماران AZL ساخته شده , زندگی جدیدی را در یک کاردستی تقریباً 2000 ساله در آستانه انقراض نفس می کشد.

این پروژه شامل کوره چوبی به شکل تخم مرغ و سازه بتونی است که آن را محصور کرده است , که نمای طاق آن به عنوان مرجع ساختار قوس آجری کوره ساخته شده است.

کوره چوب Jingdezhen به ترجیح اهالی منطقه مبنی بر استفاده از چوب کاج قرمز "اسب قرمز" به عنوان سوخت تبدیل شده است , و نزدیک به 2000 سال است که سمبل صنعت است. در حال حاضر , فن آوری ساخت و ساز برای یک کوره چوبی به شکل تخم مرغ فقط توسط آقای یو Hezhu 70 ساله و سه یا چهار شاگرد وی به ارث رسیده است , در حالی که چنین ساخت و سازهایی فقط می تواند براساس تجربه انجام شود , زیرا هیچ برنامه ای در دست نیست. برای مرجع در طول کل فرآیند , و هیچ اسناد مکتوب موجود تا کنون.

 پروژه معماران AZL در مکانی واقع شده است که توسط کوه ها و جنگل های بامبو در محیطی آرام احاطه شده است. ساختمان جدید در اطراف کوره به عنوان هسته می چرخد , همراه با پیکربندی محور تولید ساده و موازی و محور مشاهده.

بنایی که در اطراف آن قرار دارد قوس های بتونی در قسمت بیرونی آن , شبیه به بنای کوره را به تصویب می رساند , و کاملاً با کمربندهای نوری بالا , پنجره های دیواری و اتصالات عمودی کف ساخته شده است که همگی به محور مرکزی کوره هدایت می شوند.


لینک کمکی