تری دی اسکچاپ مرکز ملی هنر و فرهنگی ژرژ پمپیدو در پاریس

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل SKP (اسکچاپ) ارائه میگردد

 تری دی اسکچاپ مرکز ملی هنر و فرهنگی ژرژ پمپیدو در پاریس دارای 1 فایل می باشد و دارای تنظیمات کامل در SketchUp می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل SketchUp (اسکچاپ) تری دی اسکچاپ مرکز ملی هنر و فرهنگی ژرژ پمپیدو در پاریس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

تری دی اسکچاپ مرکز ملی هنر و فرهنگی ژرژ پمپیدو در پاریس

توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. در معماران دهه 1970 رنزو پیانو و ریچارد راجرز , هر دو در آن زمان ناشناخته بودند , با یکی از معروف ترین و رادیکال ترین ساختمان های زمان ما , مرکز ژرژ پومپیدو همکاری و احداث کردند. مرکز فرهنگی در پاریس , فرانسه جهان ما را به معنای واقعی کلمه تبدیل کرده است. همه این کار با ژرژ پومپیدو , رئیس جمهور فرانسه از سال 1969 تا 1974 آغاز شد , که می خواست یک مرکز فرهنگی در پاریس احداث کند که بازدید کنندگان را به خود جلب کند و جنبه ای از یادبود شهر باشد. سی و سه سال پیش با پذیرش بیش از 150 میلیون بازدید کننده از زمان تکمیل , شکی نیست که دیدگاه پومپیدو به یک واقعیت موفق تبدیل شده است. به منظور انتخاب معماران برای این پروژه , رئیس جمهور یک مسابقه برگزار کرد و بسیاری از افراد وارد شدند , از جمله برخی از آنها معماران مشهور در زمان فرانسه. با این حال مردم حیرت زده شدند که طراحی رنزو پیانو و ریچارد راجرز , هر دو در آن زمان مشهور نبودند , برنده این رقابت شدند. ورود آنها نمونه ای از ساختگرایی بود و یک مرکز فرهنگی مدرن با فناوری پیشرفته بود که بر خلاف هر آنچه در گذشته در معماری دیده می شد , دارای یک سیستم گربرتی و خرپایی سیستمی بود.

مفهوم آنها , که در یکی از نقاشی های مسابقه ای خود به عنوان یک کلاژ به تصویر کشیده شده بود , خود موزه را به عنوان جنبش به تصویر می کشید. مفهوم دیگر در طراحی آنها و شاید بارزترین آن , افشای تمام زیرساخت های ساختمان بود. این اسکلت خود ساختمان را از قسمت بیرونی آن درگیر کرده و تمامی سیستمهای مکانیکی و سازه ای مختلف را نه تنها به منظور درک آنها بلکه به حداکثر رساندن فضای داخلی و بدون ایجاد وقفه نشان می دهد.


لینک کمکی