تحقیق ادبیات مربوط به مشتری با فرمت ورد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن تحقیق ادبیات مربوط به مشتری با فرمت ورد :

دید کلی :
هدف از این تحقیق بررسی ادبیات مربوط به مشتری بیمه با فرمت docx در قالب 34 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


توضیحات کامل :

هدف از این تحقیق بررسی ادبیات مربوط به مشتری با فرمت docx در قالب 34 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 


تحقیق ادبیات مربوط به مشتری با فرمت ورد
فهرست مطالب
گفتار اول: بررسی ادبیات مربوط به مشتری
اهمیت مشتری در دنیای کنونی
مشتری
سیر تکاملی ارتباط با مشتری

 

 

 

امروزه افراد در محیطی زندگی می‌کنند که به طور روزافزون به سوی دنیای مبتنی بر مشتری پیش می‌رود. دیگر مشتری بخش کوچکی از دنیای کنونی به شمار نمی‌رود, بلکه به عنوان قلب ارزش آفرینی مطرح است. دیگر از دوره های مشتری مداری, مشتری گرایی و تمرکز بر مشتری گذر کرده ایم و به مشتری محوری نزدیک گشته ایم.

 

 

 

در واقع طیف وسیعی از کالاها برای داشتن مزیت رقابتی بر فعالیت‌های مبتنی بر مشتری تکیه دارند. هم‌اکنون خریدار یک خودرو به عنوان یک مشتری, بسته ای جامع از خدمات و پیشنهادات ارزشی را دریافت می کند و نه صرفاً خرید یک خودرو. حتی کالاهای خالصی نظیر تلویزیون و ماشین لباس‌شویی معمولاً همراه خدماتی نظیر تحویل, تأمین مالی, بیمه و تعمیر همراه هستند؛ که نشان از سمت و سوی مشتری محوری می دهد.

 

 


علی‌رغم این که در سالیان اخیر اهمیت مشتری با اقبال فراوانی مواجهه شده است با این حال در نوشتارهای علمی‌کمتر به آن توجه شده است. بازاریابان اولیه توجه اندکی به مشتری می‌کردند و توجه به مشتری را غیرمولد قلمداد می‌کرده‌اند, چرا که به زعم آنان اهمیت دادن به مشتری ارزش افزوده‌ای برای آنان به همراه نمی‌آورد.

 

 


دنیای غرب بیش از دو دهه است که مشتری محوری را تجربه کرده است. در کشورهای صنعتی, ارزش خلق شده در بخش خدمات رسانی به مشتری از 53 درصد تولید ناخالص داخلی به قیمت جاری در سال 1960 به 66 درصد در سال 1995 رسیده است. در اتحادیه اروپا از 47 درصد به 68 درصد و در آمریکا از 57 درصد به 72 درصد افزایش یافته است و این سیر صعودی ادامه دارد.

 

 


قبل از تولید: مثل تحقیق و توسعه, طراحی, تأمین مالی
حین تولید: مثل تأمین مالی, کنترل کیفیت, نگهداری
فروش: مثل تدارکات, شبکه‌های توزیع, اطلاعات
حین کاربرد و مصرف: مثل نگهداری, آموزش مشتری, به روز کردن
پس از مصرف: مثل مدیریت ضایعات, بازیافت

لینک کمکی