تحقیق جهت گیری استراتژیکی با فرمت ورد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن تحقیق جهت گیری استراتژیکی با فرمت ورد :

دید کلی :
هدف از این تحقیق بررسی جهت گیری استراتژیکی با فرمت docx در قالب 59 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


توضیحات کامل :

هدف از این تحقیق بررسی جهت گیری استراتژیکی با فرمت docx در قالب 59 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

 

 


تحقیق جهت گیری استراتژیکی با فرمت ورد
فهرست مطالب
جهت گیری استراتژیکی    
دیدگاه های مرتبط با جهت گیری استراتژیک
 بازارگرایی    
مشتری مداری    
 رقیب مداری    
جهت گیری نوآوری    
فرآیند جهت گیری نوآوری استراتژیک    
هزینه گرایی    
مفهوم شناسی و اهمیت مدیریت هزینه
هفت اصل مدیریت هزینه موثر
 مدیریت هزینه درتعریف جدید و ابزارهای آن    
 سیستم مدیریت هزینه    
استراتژی مدیریت هزینه    
 پیشینه تحقیق    

 

 

 

شرکتهایی که در محیطهای پرتلاطم امروزی فعالیت می¬کنند با تقاضاها و نیازهای پیش بینی نشده بیشتری از سوی مشتریان روبرو می شوند, در چنین محیطی توجه به مشتریان و نظارت و مقایسه اقدامات رقبا می تواند به عنوان عاملی مهم درجهت موفقیت یک واحد تجاری به شمار آید. به منظور رویارویی با شرایط بازاری کنونی, شرکتها ناگزیر از بکارگیری استراتژیهای جامع تری هستند تا بتوانند بر منابع سازمان سرمایه گذاریهای لازم را انجام دهند.

 

 

 

توجه به بازارگرایی می تواند باعث بیشتر آماده بودن سازمانهای کنونی در رویارویی با شرایط متلاطم بازار امروزی شود تا بتوانند اطلاعات لازم در ارتباط با بازار کسب کنند, با توجه به تحقیقات انجام شده این نوع بازارگرایی زمانی می تواند برای سازمانها بعنوان مزیت رقابتی باشد که باارزش و غیر قابل تقلید باشد و بطور کلی این نوع رفتار بازارگرایی منجربه از بین رفتن توانایی شرکتها در نوآوری می¬شود.

 

 

 

بنابراین نیاز به تکمیل بازارگرایی و جامعیت بیشتر آن با سایر جهت گیریهای استراتژیک بوجود می آید. در این میان قابلیتهای مکمل سازمانی می توانند بعنوان عاملی مهم و تاثیرگذار در استقرار مسیر استراتژیک انتخاب شده در سازمان, نقش آفرینی کنند.

لینک کمکی