پاورپوینت مشاوره قبل از ازدواج

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن پاورپوینت مشاوره قبل از ازدواج :

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )
تعداد اسلاید : 43 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


مشاوره قبل از ازدواج
ازدواج بزرگ‌ترین و مهمترین فصل کتاب زندگی انسان است. ازدواج موفق, زمینه تکامل مادی و معنوی افراد خانواده را فراهم می‌سازد. شکست در ازدواج موجب ناامیدی, سرخوردگی و دلسردی, اضطراب و پریشانی در زندگی و موجب بسیاری از مشکلات روحی و روانی می‌‌شود, بنابراین بر هر دختر و پسری لازم است قبل از ازدواج خودشناسی داشته باشند و در مورد ویژگی‌های اخلاقی, شخصیتی, استعدادها, توانمندی‌ها, سلایق, علایق, ضعف‌ها و کاستی‌های خودآگاهی و شناخت کسب کرده و نیز بدانند که اهدافشان از ازدواج چیست و چه انتظاراتی از همسر آینده دارند تا بتوانند فرد مناسب‌شان را با همکاری و مشورت خانواده‌ها, بزرگان فامیل, پرس‌و‌جو از دوستان, آشنایان, همسایه‌ها, اقوام و فامیل‌های نسبی و سببی و محل تحصیل و کار انتخاب کرده و با شناخت کامل ازدواج کنند .
انتخاب همسر و تشکیل خانواده بی شک یکی از مهم ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است, به همین خاطر برای هرچه بهتر تصمیم گرفتن در این خصوص لزوم مشاوره قبل از ازدواج به شدت احساس میشود .
انجام مشاوره برای ازدواج   و   مشاوره قبل ازدواج   این امکان را به افراد میدهد تا آگاهی لازم از  روش های شناخت همسر ایده آل , آشنایی با همسر , ایجاد تعامل و ارتباط موثر با او و همینطور روابط دوران عقد و نامزدی را بدست آورند, این شناخت می تواند باعث نزدیکی و نهایتا ازدواج و یا دوری از فرد مورد نظر باشد, مشاوره قبل از ازدواج فقط کمک به شما در زمینه انتخاب یا شناخت همسر آینده تان نیست بلکه آموزش همه آن چیزی است که شما و همسر آینده تان برای یک زندگی ایده آل به آن نیاز دارید, اکثر این مهارت ها برای شما نا آشنا هستند و باید آنها را هم بیاموزید و هم با همسر آینده تان بار ها تمرین کنید تا ملکه ذهنتان شود . شما باید بدرستی بدانید که چه کسانی شایسته زندگی با شما هستند و چه کسانی می توانند شما را یک عمر راضی و خوشحال نگه دارند .


لینک کمکی